понеділок, 24 квітня 2017 р.

Засідання творчої групи вчителів фізики Решетилівського району.Протягом 2016-2017 навчального року працювала творча група учителів фізики, створена в рамках предметної методичної комісії. 

Результатом роботи стало узагальнення матеріалів для тематичного обліку знань учнів, які допоможуть в організації контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів за 4-рівневою 12-бальною системою.

         Посібник містить різнорівневі завдання у двох варіантах для проведення тематичного оцінювання з усіх розділів курсу фізики 7 і 8 класів відповідно до чинної програми. Дидактичні матеріали, вміщені в методичній розробці, можна використовувати під час проведення контрольних робіт, короткочасних самостійних робіт, чи  експрес-контролю.
         Використання посібника створить комфортні умови навчання, за яких учень відчуває свої успіхи, підвищує інтелектуальний рівень, що робить процес навчання продуктивніший. Розроблено електронну версію даних дидактичних матеріалів, що дозволяє проводити навчання з використанням мультимедійних технологій. 

         Впровадження тестування дає змогу:
·        забезпечити учневі індивідуальний режим роботи;
·        з’ясувати рівень засвоєння учнями основних теоретичних питань розділу;
·        об’єктивно перевірити рівень опанування вмінь і навичок по застосуванню знань;
·        спростити процедуру перевірки результатів;
·        готувати учнів до здачі ЗНО.

Немає коментарів:

Дописати коментар