неділя, 3 квітня 2016 р.

Засідання предметної методичної комісії учителів математики, фізики та астрономії

31 березня 2016 року на базі Решетилівської гімназії імені І.Л. Олійника відбулося засідання предметної методичної комісії учителів математики, фізики та астрономії Решетилівського району.

Розглядалися питання про закінчення 2015-2016 навчального року, проведення ДПА та особливості ЗНО. Ознайомилися з наказом МОН №94 від 08.02.2016 р. «Про затвердження орієнтованих вимог про проведення ДПА учнів у системі загальної середньої освіти у 2015-2016 н.р.» Акцентовано увагу на особливості ущільнення навчального матеріалу в 11 класі.
Сутула Т.К. методист РМК,  інформувала про результативність участі учнів шкіл району в предметних олімпіадах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН, Всеукраїнських конкурсах «Кенгуру» та «Левеня»
Шумейко Т.В.(учитель фізики Решетилівської ЗОШ І-ІІ ст.) презентувала матеріали обласного  семінару-тренінгу по створенню блогів учителя, наголошуючи на їх актуальності та критеріях оцінювання.
 Малиш О.Я, учитель фізики та математики Шилівської ЗОШ І-ІІ ст. в рамках творчого звіту ознайомив з власним досвідом роботи, представив свій блог.

 Черкун В.М., керівник ПМК, інформувала про особливості ЗНО-2016, зокрема мінімальні вимоги до об’єму знань абітурієнта з фізики.

Немає коментарів:

Дописати коментар